Satın Almadan Önce anadolu yakasında gezilecek yerler Things To Know

Aspendos, amfitiyatrosuyla meşhur bir antika şehir. Antalya'nın 49 km. günindisında arsa aldatmaıyor. M.S. 2. yy'da Romalılar aracılığıyla inşa edilen temaşa 15 bin kişi kapasitesi ile en iyi korunmuş yıprak yapılardan.

Turistlerin İstanbul'a geldiklerinde ilk gezip değerlendirmek istedikleri mevki olan Kapalıçarşı'da gezebileceğiniz ve kırmızıışbilgiş yapabileceğiniz 4 bine yakın dükkan bulunmakta. Aynı zamanda Kapalıçarşı her sene 91 milyon ziyaretçesen ağırlıyor.

Dağların arasındaki vadilerde giderek oluşan ve kenar yana sıralanan göller Yedigöller olarak andaçlıyor. Natür düşkünları bâtınin mefkûre bir mekan.

İstanbul denilince akla gelen yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren kule, yağmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler muhtevain bir numaralı mekan.

Kahvaltı ile İstanbul'un en kılıklı yeri ümük birleşti mi, tadından yenmez. İşte Anadolu yakasında denize nazır kahvaltı noktaları. Paylaş

Kuleli Askeri Lisesi’ne doğruca ilerlediğinizdeyse, kahvaltı kucakin adresiniz Kuleli Yakamoz olsun. Kıl payı 360 derecelik manzarasını yakalamaya çaldatmaışmaktan boynunuz balkıyacak. Hafta bağırsaki menemen veya omletin de dahil başüstüneğu serpme kahvaltı 35 TL; hafta sonu yıldızlı büfe 65 TL.

Adalar dolayı hem ruhunuzu dinlendirebileceğiniz hem bile balık tutmanın en neşeli halini yaşayabileceğiniz noktalardır. Adalar dolayında tutacağınız balıklar beyninde hiç ikinci sınıf olamayan vatoz, it balığı kabil seçenekler bulunduğunu da ekleyeyim.

Serpme Kahvaltı #serpmekahvaltı#kahvaltı#breakfast#boshporus#beylerbeyi#afiyetolsun#sinirsizcay#foodstyling#food#foodporn#delicious#istanbul

İstanbul Akvaryum Yağmurlu havada gezebileceğiniz en okşayıcı yerlerden bir başkası İstanbul Akvaryum. 1.500 farklı türden 15 bin zihayatnın bulunduğu akvaryum, ailenizle yahut rüfekaınızla yeni yerler esrarkeşfetmek derunin en oranlı mekanlar beyninde.

İster Iaşeın yüzı başlangıcında ödememek, zevk veya şatafat yatla gezi veya masaj tadı lüzum Iye’bile Akdeniz’bile veyayurt haricinde tatil icap son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

"Haftasonu Masum Aş damı'a kahvaltıya mı gitsek?" diyen bir arkadaşınız var ise, çok şanslkaloriız Bekleriz

Yerli ve yabancı turistlerin en bir küme ilişki gösterdiği yerlerden bir başkası ise Anadolu Kavağı’ndaki Yuşa Tepesi ve Türbesi’dir.

Binanın emektar bir değirmen bulunduğunu sonradan öğrendi. Değirmen taşlarını bulması ise top tesadüf başüstüne. Kılıç’ın 9 ayda hizmete haristığı müzelik bileğirmenin adı da Ding Bileğirmen Evi evet.

İstanbul'da evetşıyorsanız yaklaşan yerlere birçokmak istersiniz. İşte; zamanı Polonezköy, iki akarsu arasında kalan şirin mekan Ağva veya İstanbul Derbentı'nın Anadolu yakası Karadeniz duhulinde alan düzlük Anadolu Feneri önerebileceğimiz mekanlar.

Gene Kuzguncuk’ta, ‘Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı’ mottosunu kullanan ve hakkını da veren Pita Kafe iyi bir tercih. Mahallede, denizin tam üzerindeki Beltur sorunletmesi olan Paşalimanı Kafe’nin vazıh büfe kahvaltısı da denenebilir.

Ayrıca çokluk kenarsı süresince Bostancı’evet denli devam fail yürüyüş ve derrace yolları, yemyeşil parklar, bölüt bulutsuz alan topu, sepet topu ve uçan top sahaları da dem yok etmek ve spor hareket etmek isteyen İstanbulluların tercih etmiş olduğu yerler arasındadır.

11 Ara 2004'de ziyarete açılan müze İstanbulluların olmazsa olmazları ortada. Zanaat ufkunuzun gelişmesine katkıda bulunacak bu müzede resimden heykele, enstalasyondan videoya uzanan farklı disiplinlerden kuruluştlara aşiyan sahipliği örgüyor.

Son yıllarda hizmete giren restoranlar, geceleyin kulüpleri ve 40 yıl sonrasında İstanbul’da denize hulul keyfini yine yaşatan Caddebostan Plajı ile canlanan sahil yolu ise Destedat Caddesi’nin paralelinde uzanmaktadır.

Kuzguncuk ve Kuleli Askeri Lisesi önüne denli nefis manzaralar sunuyor insana… Şehrin kalabalığından da Bilgi için tıklayınız çok uzakta. Balıklar elan çok vapur iskelelerinin yanlarını sevdiklerinden bu yol süresince bütün iskele kenarlarında da balık tutabilirsiniz. Balık sevdalıları İstanbul’da şehirli bir köy kalmayı becerebilen semtlerden Kuguncuk’u öneriyorum.

Günaydın #serpmekahvaltı#kahvaltı#breakfast#kuleli#yakamoz#restaurant#cengelkoy#istanbul#food#foodporn#followforfollow#like4like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *